A tanári kar névsora

Név Szak(ok)
Ábrahámné Csákányi Ildikókémia, matematika
Balatincz Beátanémet
Balatincz Gabriella
iskolapszichológus
pszichológus
Balogh Nádja
munkaközösség-vezető
földrajz, törénelem, turizmus szakértő, idegenforgalmi menedzser
Balogh Árpádmatematika, fizika, informatika
Bellai Lászlóföldrajz, történelem
Bencze Edinamatematika, fizika
Berzsánné Csajághy Nóraangol, földrajz
Bőröndi Katalinangol, történelem
Dávid Anettmatematika, fizika
Dávidné Varga Gabriellabiológia, kémia
Demeterné Várnai Virágmatematika, fizika, informatika
Dr. Kerese Tiborföldrajz, informatika, technika
Dr. Kontráné Várhegyi Erikadrámapedagógia, magyar, ének
Dr. Pethő Ildikóangol, magyar
Dr. Tapazdiné Klujber Krisztinaföldrajz, biológia, idegenforgalmi menedzser
Dr. Toperczer Istvánnérajz, földrajz
Dr. Vajda Jánosmatematika, fizika
Dr. Vargáné Rosta Zsuzsannaangol, matematika
Fekete Ádámtestnevelés
Fülöpné Király Tünde
munkaközösség-vezető
angol, történelem
Garas Krisztinanémet
Gelencsér Jenőmatematika, fizika, ábrázoló geometria
Gyallai Katalin
igazgató
angol, orosz
Hegedüs Beáta
igazgatóhelyettes
történelem, német, orosz
Hégely Melindaspanyol
Horváthné Timár Ágnesmatematika, fizika
Kanalics Gáborfizika, technika, informatika
Katona Erikaének
Keresztesné Földes Anitamagyar, biológia
Kiss István
igazgatóhelyettes
informatika
Kondorayné Németh Szilviafrancia, orosz, történelem
Kordé Krisztinafrancia, orosz
Kovács Róbert
munkaközösség-vezető
matematika, fizika
Kovács Zsoltnétörténelem, latin
Kubatov Antalnématematika, fizika
Légrádi-Ittzés Szandraangol, történelem
Lenhoffer Alízmatematika, rajz
Lieb Marianna
munkaközösség-vezető
történelem, földrajz, drámapedagógia
Lőrinczné Gyurákovics Anettmatematika, informatika
Makai Zoltánbiológia, angol
Maljusin Mihailtestnevelés
Maráczi Árpádangol, történelem
Mártonné Pálvölgyi Dóratestnevelés, gyógytestnevelő
Németh Marianna
munkaközösség-vezető
francia
Neumann Kingamatematika, angol
Oláh Dóratestnevelés, gyógytestnevelő
Pappné Halbaksz Klára Zsuzsannamagyar, német, orosz
Pellérdi Nóraangol
Pénzes Gáborné Czipó Gabriellatestnevelés
Petőné Stark Ildikókémia, áruismeret
Pintér Tündelatin, magyar
Puspán Ferencmatematika, fizika, informatika
Rajnai Lászlóangol
Rózsa Jánostestnevelés, gyógytestnevelő
Simonné Kutas Zita
munkaközösség-vezető
testnevelés
Somogyvári-Sárdi Nóra
munkaközösség-vezető
magyar, művelődésszervező
Svajda Józsefnéangol, történelem
Takácsné Horváth Edinafrancia, magyar, turizmus
Takács Péterangol
Tóth Anita
munkaközösség-vezető
biológia, kémia, humánökológus
Tóthné Ruppert Évanémet, spanyol
Törekes Melindaangol, orosz
Tuducné Erbár Szilviamagyar, német
Türgyei Krisztinaangol
Varga Bálint Róbert
igazgatóhelyettes
földrajz, angol
Varga Zsuzsannabiológia, földrajz
Várszegi Ágnesangol, fizika
Vörösné Tóth Arankamagyar, történelem